لینک دانلود بازی کاستوم نایت پیشرفته اندروید | Ultimate Custom Night Android

لینک دانلود بازی کاستوم نایت پیشرفته اندروید | Ultimate Custom Night Android

نمایش چکیده مطلب

نمایش کامل مطلب

لینک دانلود بازی کاستوم نایت پیشرفته اندروید | Ultimate Custom Night Android در وبسایت روشنا .

برای دیدن لینک دانلود بازی به آخر مطلب مراجعه کنید

کاستوم نایت

در نسخه های بازی 1 2 3 4 5 سیستر لوکیشن ( Sister Location ) کاستوم نایت میتوان سطح دشواری بازی را انتخاب کرد . که در نسخه ی کاستوم نایت 5 و 2 آن چلنج ( بازی برای شما یک سری شخصیت انتخاب کرده است .

که شما باید با آن ها رو به رو شوید  ) وجود دارد که شما باید درصد سختی و دشواری بازی را تایین کرده و باید از ساعت 12 شب بازی تا 6 صبح با این شخصیت ها رو به رو شوید .

که در مرحله آخر آن یعنی گولدن فردی ( Golden Ferddy ) اگر بتوانید تا ساعت 6 با شخصیت ها رو به رو شوید می توانید بازی را تمام کرده و 4 ستاره بگیرید . 

پایان مخفی نسخه ی 5 بازی سیستر لوکیشن

کاستوم نایت پیشرفته

این بازی به بازیکن اجازه می دهد تا از 50 شخصیت انیمیشن بازی از تمام شش شب در بازی های فردی و FNaF World انتخاب کند . سطح دشواری بازی را از حداقل 0 تا حداکثر 20 تنظیم کند.

در طول شب، بازیکن باید از مکانیک چندگانه مانند درب ها، سیستم های تهویه و سیستم های هوای مجازی پیگیری کند .

تا از طرف شخصیت آناتومیک مورد حمله قرار نگیرد . بازیکن همچنین قادر به انتخاب دفتر مورد نظر خود است و می تواند در اختیار آنها باشد .

کاستوم نایت پیشرفته

در انتهای شب (تقریبا 4 دقیقه 30 ثانیه در زمان واقعی ) ، بازیکن نقاطی را به دست می آورد . که بر اساس تعداد انیمیشن های موجود در آنها و سطح دشواری هر انیمیتنی دارای امتیاز است .

کسب امتیاز به اندازه کافی پس از ضرب و شتم سطح معینی دشواری، باعث می شود که از بین بردن صحنه های خنده دار، که اکثر آن ها مضمون انیمیشنی هستند.

اکران و پخش کاستوم نایت پیشرفته

در فوریه 2018 ، کاووتون در پست استیم  ( Steam ) بیان کرد که در مورد کمک به ناشران بزرگ در ساخت بازی های آینده فکر خواهد شد .

در یک نسخه ویرایش شده از همان پست ، او اضافه کرد در حال توسعه یک “شب نهایی سفارشی” است که ،  در آن  بیش از 50 شخصیت از بازی و تمام بازی های دیگر در پنج شب در فردی سری حمله به بازیکن در شب حضور دارند .

شب سفارشی به منظور انتشار در تاریخ 8 آگوست بود، با این حال، در یک پست استیم ( Steam ) در تاریخ 30 می ، اعلام کرد تاریخ انتشار 5 ژانویه ممکن می شود .

در تاریخ 9 ژوئن، صفحه رسمی استیم و اسکات اعلام کرند که قصد دارند این بازی را در همان روز منتشر می کنند، اما به این دلیل که لوئیس داوکینز به YouTubeTuber داده بوند که قبل از اینکه از تعطیلات برمیگردد آزاد نخواهد شد ، او تا 27 ژوئن منتظر پخش بازی خواهد بود ، روزی که داوکینز از تعطیلات باز خواهد گشت . 

دموی بازی کاستوم نایت پیشرفته

در زیر میتوانید ویدیو از بازی را مشاهده کنید …

لینک دانلود

 

لینک دانلود بازی کاستوم نایت پیشرفته برای سیستم عامل اندروید بازی مهیج و جذاب برای تمام سنین بالا ی 14 سال ساخت 2018 توسط اسکات دارای شخصیت های انیمیشن نسخه های قبلی در یک نسخه با عنوان کاستوم نایت پیشرفته