فیلم مولان 2020

فیلم مولان 2020

نمایش چکیده مطلب

نمایش کامل مطلب

مولان یکی از پرنسس های والت دیزنی هستش. حتما شما کارتون بسیار جذاب و دیدنی مولان (کمدی ,ماجراجو و حماسی) دیدین و طرفدار این پرنسس شجاع و فداکار هستین.

و حالا کمپانی والت دیزنی درحال ساخت فیلم (مولان 2020) این کارتون قدیمی و پر طرفدار هستش و قراره سال بعد اکران بشه.بازیگران این فیلم چینی هستن و در کشور چین فیلمبرداری کردند.

فیلم مولان 2020 فیلم مولان 2020

اطلاعات فیلم مولان 2020

تاریخ اکران:27 مارس سال 2020

کارگردان:Niki Caro

تهیه کنندگان:J.C. Spink,Jake Weiner,Jason Reed,Chris Bender

بازیگران:

 Liu Yifi (مولان)

 Jet Li (امپراطور چین)

Donnie Yen (فرمانده تانگ)

اطلاعات فیلم مولان

اطلاعات فیلم مولان

بازیگران فیلم مولان

بازیگر نقش مولان در واقع در یکی از معروف ترین فیلم چینی به نام *قلمرو ممنوعه* به همراه ستارگان جت لی و جکی چان بازی کرده و مهارت خود را در بازیگری و کنگ فو نشان داده است.

حضور جت لی در فیلم مولان بسیار دیدنی است و اینبار نقش امپراطور چین که نقش بسیار مهم و ارزشمندی است را بازی کرده.

بازیگران فیلم مولان

بازیگران فیلم مولان

داستان مولان

*مولان* ماجراجویی حماسی از یک دختر جوان نترس است که به جای  یک مرد برای مبارزه با دشمنانی که به شمال چین حمله کردند به جنگ میرود.دختر بزرگ یک جنگجو,ها مولان با جرات,مصمم و چابک هستش.

وقتی امراطور چین دستور داد که باید یک مرد از هر خانواده ای به ارتش بیاد,مولان تصمیم گرفت که به جای پدرش که ناخوش و مریض بود به ارتش برود که به یکی از بهترین مبارزان چین تبدیل میشود.

فیلم مولان 2020

کمپانی والت دیزنی در حال ساخت فیلم یکی از داستان های مشهور چینی به نام مولان هستش. کارتون مولان در سال 1998 بسیار طرفدار داشت و اکنون در حال فیلم برداری مولان هستن که سال 2020 اکران میشود.بازیگران مشهوری از جمله جت لی در این فیلم بازی کردند.