سایت دیوار ترکیه و قیمت به تومان

سایت خرید ملک در استانبول ترکیه

روشنا بلاگ خرید ملک در ترکیه , ,

نمایش چکیده مطلب

نمایش کامل مطلب

Summary

در آخر باید توجه کرد که سطح درآمد ایران و ترکیه بسیار متفاوت است. در ترکیه سطح درآمد بالاتر است و بر اساس درآمدشان این ارقام قیمت‌های بسیار مناسبی برای خانه‌دار شدن می‌باشد. بنابراین اگر شما شغلی در ترکیه برای خود دست و پا کنید نباید نگران خانه‌دار شدن خود باشید.

قیمت ملک در ترکیه

قیمت خانه در ترکیه نسبت به ایران بسیار متفاوت است و این موضوع باعث سردرگمی مشتاقان به خرید خانه در ترکیه می‌شود. خبر خوب این است که دولت ترکیه خوشبختانه توانسته است طی سال‌های متمادی قیمت خانه و مسکن را در ترکیه ثابت نگه دارد. بنابراین قیمت مسکن در ترکیه هرگز دچار نوسانات شدید یا فصلی یا … نمی‌شود. در نتیجه خریداران با خیال راحت‌تری می‌توانند در فصول مختلف سال اقدام به خرید خانه و ملک کنند.  بسیاری از ایرانیان به دنبال خرید خانه در ترکیه به تومان هستند می توانید با استفاده از سایت دیوار ترکیه از این منوال اطلاعات داشته باشید و یا در ادامه با ما همراه باشید، این رو قصد داریم تا در این مقاله به این مبحث بپردازیم.

شرایط اولیه خرید خانه در ترکیه به تومان

در مورد قیمت خانه در ترکیه همانند هر نقطه دیگر دنیا می‌توان گفت که قیمت کاملا وابسته به شهر و حتی منطقه انتخابی می‌باشد. همچنین شرایط ساختمان و خانه مورد نظر و سن خانه نیز در این امر تاثیر گذار است. در ادامه این مطلب قیمت خرید خانه در شهرهای مختلف ترکیه را بررسی می‌کنیم.

بهترین سایت خرید ملک در استانبول ترکیه کدام است؟

استانبول

استانبول بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر ترکیه است که مرکز فرهنگی و اقتصادی این کشور شناخته می‌شود. تنها شهر جهان است که در دو قاره جهان (آسیا و اروپا) گسترده شده است. مساحت این شهر حدود دو برابر تهران است که امروزه به دلیل پتانسیل بالا به یکی از شهرهای جذاب دنیا تبدیل شده است.

میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان/ خانه در استانبول ۳۷۵۰ لیر و یا به عبارتی حدود ۷ میلیون تومان است.

سایت خرید ملک در ترکیه
           سایت خرید ملک در ترکیه

یکتاش

با میانگین قیمت ۱۵۲۴۷ لیر (۳۰ میلیون تومان) جز گرانترین مناطق ترکیه محسوب می‌شود. قسمتی از این منطقه در قاره‌ی اروپا واقع شده و همین امر به جذابیت آن می‌افزاید. گرانترین محله بشیکتاش Bebek نام دارد که هر متر مربع آن با میانگین قیمت ۲۱۳۵۶ لیر( حدود۴۳ میلیون تومان) به فروش می‌رسد. می‌توان گفت این محله جز گرانترین محله‌های استانبول است و یکی از دلایل آن این است که Bebek کاملا در منطقه اروپایی قرار گرفته است.

از سایت دیوار ترکیه دیدن فرمایید و از قیمت های اصلی باخبر شوید

فاتح

اگر به دنبال منطقه‌ای ایرانی نشین هستید که با همزبان و هم‌وطن‌های خود بیشتر در تماس باشید و رفت آمد کنید و از لحاظ فرهنگی و معاشرت در راحتی کامل باشید منطقه فاتح را به شما پیشنهاد می‌دهیم، از دیگر مزایای این منطقه وجود مکان‌های تاریخی و توریستی و تجاری از جمله منطقه ی آکسارای است. به طور میانگین هر متر مربع این منطقه ۳۸۰۰ لیر (حدود ۸ میلیون تومان) معامله می‌شود. البته توجه کنید که بناهای این منطقه عموما قدیمی و کهنه ساز می‌باشد. بنابراین قبل از خرید حتما خانه را از نزدیک دیده و بررسی کنید.

قیمت‌های حدودی برخی دیگر از محله‌های معروف استانبول عبارتند از:

Avcılar Silivri Esenyurt Arnavutköy Beykoz Beyoğlu Sarıyer Beşiktaş منطقه
۲۲۵۰ ۱۷۸۸ ۱۸۹۵ ۱۹۴۱ ۸۷۳۳ ۶۵۳۸ ۸۹۵۱ ۱۵۲۴۷ لیر
۴.۵ ۳.۵ ۴ ۴ ۱۷ ۱۳ ۱۷ ۳۰

میلیون تومان

حداقل قیمت ملک در ترکیه برای اقامت چقدر است؟

 

در آخر باید توجه کرد که سطح درآمد ایران و ترکیه بسیار متفاوت است. در ترکیه سطح درآمد بالاتر است و بر اساس درآمدشان این ارقام قیمت‌های بسیار مناسبی برای خانه‌دار شدن می‌باشد. بنابراین اگر شما شغلی در ترکیه برای خود دست و پا کنید نباید نگران خانه‌دار شدن خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *