دانلود فیلم واندر وومن 2 بدون سانسور دوبله فارسی | wonder woman 2

دانلود فیلم واندر وومن 2 بدون سانسور دوبله فارسی | wonder woman 2

نمایش چکیده مطلب

نمایش کامل مطلب

دانلود فیلم واندر وومن 2 بدون سانسور دوبله فارسی | wonder woman 2

این فیلم داستان یکی از ابرقهرمانان دنیای کتاب های کامیک است ، که داستان یک دختر به نام دایانا را روایت می کند که گل گدوت  نقشش را ایفا می کند. این فیلم دنباله فیلم اول یعنی واندر وومن یک که در سال 2017 ساخته شد است که داستان دایانا با استیو ترور را بیان می کند.

دانلود فیلم wonderwoman2 بدون سانسور دوبله فارسی

تاریخ اکران

پس از فروش خوب فیلم واندر وومن یک و لیگ عدالت شرکت وارنر بروس سرمایه گذار و تهییه کنندده این فیلم های دست به ساخت سری دوم این فیلم ساخت بر طبق گفته ها این قیلم در 19 نوامبر سال 2019 میلادی اکران خواهد شد ، بلافاصله بعد از اکران فیلم فیلم را در سایت برای شما آپلود می کنیم.

تاریخ اکران

 

بازیگران فیلم زن شگفت انگیز 2

گل گدوت در نقش دایانا

بازیگران فیلم زن شگفت انگیز2

کریس پاین در نقش استیوترور

بازیگران فیلم زن شگفت انگیز2

کریستن ویگ در نقش چیتا

بازیگران فیلم زن شگفت انگیز2

عوامل فیلم

کارگردان:پتی جنکینس

تهیه کنندگان: زک سیندر ، پتی جنکینس ،استفان جونز و چارلس رووِن

نویسندگان:پتی جنکینس و جف جونز

براساس : کتاب زن شگفت انگیز از ویلیام مولتون

موسیقی متن:هنز زیمر

کشور : آمریکا

زبان : انگلیسی

تاریخ اکران :19 نوامبر 2019

داستان فیلم

اطلاعات زیادی از داستان فیلم در دسترس نیست اما بنابر تحقیقات و اطلاعات داستان فیلم چندسال بعد از سری اول یعنی جنگ جهانی است و این فیلم داستان بعضی از اتفاقاتی که برای دایانا (واندر وومن) اتفاق می افتد را نمایش می دهد ، بنابر منابع گفته شده است که دشمن دایانا در فیلم واندر وومن 1984 شخصیتی به نام چیتا (پلنگ) است که در کتاب ها و داستان های کمیک به او اشاره شده است، شخصیت چیتا را کریستن ویگ اجرا می کند.

بازگشت استیو ترور

اگر قسمت اول فیلم را دیده باشید حتما کریس پاین(استیو ترور ) را می شناسید و می دانید که هواپیمای حامل گاز ها منفجر شد . و حتما می پرسید که آیا استیو ترور زنده است، یا این که چطور ممکن است او زنده باشد؟در جواب به این سوال باید بگوییم که این ها همه داستان ها و فیلم های کامیک هستند و هر چیزی در این فیلم ها امکان دارد. پس می توان منتظر استیو ترور با بازی کریس پاین باشیم.

بازگشت استیو ترور

نویسندگی فیلم

جنکینس همانند فیلم قبلی مسئولیت نویسندگی ، کارگردانی و تهیه کنندگی فیلم را بر عهده گرفته است با این تفاوت که جف جونز و دیو کالاهام نوینده فیلم هایی همچون گوزیلا و بی مصرف ها جنکینسن را یاری می کنند.

نویسندگی فیلم

فیلمبرداری فیلم

شروع فیلم برداری این فیلم ژوان 2018  بود و در حومه واشینگتون دی سی یک جایی بین ویرجینیای شمالی و واشینگتون دی سی بوده است.

 

دانلود فیلم واندر وومن 2 بدون سانسور دوبله فارسی | wonder woman 2 از سایت روشنا

فیلم سینمایی زن شگفت انگیز 2 داستان دختری به نام دایاانا را می گوید که یک آمازون است و ملکه نیز هست او با مردی به نام استیون ترور آشنا می شود و آشنایی او باعث می شود داستان های زیادی پیش بیاید و این فیلم ادامه داستان ها را روایت می کند.