دانلود فیلم کاپیتان مارول دوبله فارسی

دانلود فیلم کاپیتان مارول دوبله فارسی

نمایش چکیده مطلب

نمایش کامل مطلب

دانلود فیلم کاپیتان مارول دوبله فارسی

فیلمی بسیار جذاب برای طرفداران فیلم های ماجراجویانه،علمی تخیلی و اکشن.

تاریخ اکران

این فیلم توسط استودیو مارول تهیه شده است و شرکت بزرگ والت دیزنی مسئولیت پخش و توزیع این فیلم را بر عهده گرفت .  سرانجام بعد از گذشت حدود چهار سال از ایده اولیه این شخصیت این فیلم در تاریخ هشتم مارس سال 2019 میلادی (15 اسفند 1397) در سینما های ایالات متحده آمریکا پخش خواهد شد.

تاریخ اکران

بازیگران فیلم کاپیتان مارول

بری لارسون                                                  جود لا                                                ساموئل جکسون

بازیگران فیلم کاپیتان مارول            بازیگران فیلم کاپیتان مارول             بازیگران فیلم کاپیتان مارول

اطلاعات فیلم

  • ژانر: علمی تخیلی ، ماجراجویانه
  • کارگردانان : آنا بودن و رایان فلک
  • تهیه کننده: کوین فایگی
  • فیلم نامه نویس: جنوا رابرتسون
  • شرکت تولید کننده: استودیو مارول
  • توزیع کننده : استودیو سینمایی والت دیزنی
  • کشور : آمریکا
  • زبان : انگلیسی

خانم مارول کیست؟

زمانی که کارول دنورز به عنوان عضو نیروی هوایی ایالات متحده خدمت می کرد ، ژن های انسانی او در جریان انفجار یک دستگاه که توسط کری (نژاد بیگانه ای که از فیلم نگهبانان کهکشان ، فیلمی از جیمز گان به یادمان هست) ساخته شده بود. با ژن های بیگانه ترکیب شد و به او قدرت ابرانسانی داد.

خانم مارول کیست

در مورد کاپیتان مارول

این فیلم در استودیو مارول (marvel studios) طراحی و تنظیم شده است.ابتدا قرار بود این شخصیت (خانم مارول) در فیلم انتقام جویان عصر آلترون ظهور کند اما به دلیل این که امکان داشت ذهنیت بیننده را در مورد فیلم دگرگون و آشفته سازد ترجیح داده شد تا در یک فیلم جداگانه از این شخصیت رونمایی شود.

این فیلم بیست یکیمین فیلم ابر قهرمانی شرکت مارول است ، و همچنین اولین فیلمی است که در مورد یک ابرقهرمان زن ساخته می شود و از این رو می تواند بسیار جذاب برای بیننده باشد.

بررسی تریلر فیلم 

برای دانلود روی این لینک کلیک کنید.

دانلود فیلم کاپیتان مارول دوبله فارسی داستان زنی به نام کارول را روایت می کند که در سازمان نظامی امریکا خدمت می کرد ،  دنا (DNA) او در جریان یک حادثه ، انفجار دستگاه بیگانه ای که از یک سیاره دیگر آمده بود با دنای بیگانه ترکیب می شود و به  او قدرت ابرانسانی  می دهد. این فیلم بسیار جذاب را دنبال کنید.