برای سفارش کیک تولد عزیزانمون به چه چیزهایی دقت کنیم؟

روشنا بلاگ سفارش کیک ,

نمایش چکیده مطلب

نمایش کامل مطلب

  • برای سفارش کیک تولد عزیزانمون به چه چیزهایی دقت کنیم؟
4

خلاصه

با ما تمام نکات کیک های تولد رو رعایت کنید!

مقدمه

پیش از سفارش کیک تولد، سلیقه، علایق و تمایلات صاحب تولد رو در نظر بگیرید تا بتونید حس خوشحالی اون رو دوچندان کنید.

قبل از هر چیز باید سلیقه صاحب جشن در نظر گرفته بشه اما اگه با نیت سورپرایز کردن کیک خریده می‌شد باید این کار با در نظر گرفتن سلیقه شخصی فرد، سفارش داد. در ادامه به نکات مهم در رابطه با سفارش کیک تولد پرداخته می‌شه.

 

سفارش کیک
سفارش کیک

بودجه

بودجه یکی از مهم‌ترین بخش‌های سفارش کیک تولد هست و برای بسیاری اهمیت داره تا به اندازه بودجه‌ای که در نظر گرفتن جشن تولدی مناسب و البته کم هزینه داشته باشن. به همین منظور پیش از سفارش کیک تولد و برپایی جشن، مبلغ مورد نظر رو تعیین کرده و بر اساس بودجه‌ای که برای جشن در نظر گرفته شده کیک تولد مناسبی رو سفارش بدن.

وزن، مواد به کار رفته در کیک و همچنین تزئین کیک تاثیر به سزایی روی قیمت کیک خواهد داشت از این رو پیش از اینکه سفارش ثبت بشه باید از فروشنده خواست تا هزینه نهایی رو به او اعلام کنه.

در نظر داشته باشید که قیمت نهایی ممکن هست در زمان تحویل سفارش کمی افزایش پیدا کنه و علت اون این هست که ممکنه وزن کیک به دلیل تزئینات قدری سنگین‌تر بشه که به دنبال اون هزینه نهایی نیز افزایش پیدا می کنه؛ به همین جهت همیشه مقداری پول بیشتر برای این گونه مسائل به همراه باید داشت.

 

سفارش کیک
سفارش کیک

اندازه و وزن کیک

اندازه و وزن کیک نکته دیگری هست که پیش از سفارش کیک باید مورد بررسی قرار بگیره. وزن و اندازه کیک رو باید براساس تعداد مهمانان در نظر گرفت؛ اگر میزان کیک کم باشه و سهم هر مهمان از کیک تولد تنها یک برش نازک و کوچک باشه، مهمانان کمی آزرده خاطر خواهند شد.

اگر اندازه آن بیشتر از تعداد میهمانان باشد حجم زیادی از کیک اضافه آمده و اصراف می‌شه. برای اینکه کیکی با اندازه مناسب داشته باشید می‌تونید از فروشنده و قناد مورد نظر در این خصوص سوال کنید تا راهنمایی لازم رو ارائه بدن.

شکل و نوع کیک

ظاهر کیک و نوع آن تا حدود زیادی به طرح کیک بستگی داره چرا که برخی از طرح‌هایی که ارائه می‌شه قابل پیاده‌سازی روی هر قالب کیکی نیستن و باید محدودیت‌های مانوردهی روی کیک در نظر گرفته بشه. پیش از سفارش کیک تولد سلیقه، علایق و تمایلات صاحب تولد باید در نظر گرفته بشه تا بتواند حس خوشحالی و لذت او را دوچندان کند.

سفارش کیک
سفارش کیک

نکته1: اصولا مشکل اولی که اکثر افراد با کیک‌های تولد دارن، خنک نگه داشتن آن است تا اینکه در زمان جشن آب نشده و شکل خود را از دست ندهد.

به همین منظور باید سعی بشه کیکی سفارش داده بشه که برای خنک نگه داشتن اون در طول مراسم به مشکل برنخورید. اگر مکان جشن بیرون از منزل هست و مجبور هستید کیک رو تا اون مکان حمل کنید و یا اینکه مراسم در منزل برگزار شده ولی نمی‌توان کیک را در یخچال نگه داری کرد، بهتر هست کیک‌هایی با روکش خمیر فوندانت سفارش داد چرا که خمیر فوندانت ذوب نمی‌شه و ظاهر کیک رو خراب نمی‌کنه.

نکته2: اگر صاحب جشن به ماده به خصوصی آلرژی داره پیش از سفارش کیک تولد این مورد را باید در نظر گرفته و به قناد اطلاع داد.

 

برای اطلاعات بیشتر برای سفارش کیک با قنادی آنلاین پاپیون همراه باشید

با ما تمام نکات کیک های تولد رو رعایت کنید!

شاید دوست داشته باشید:

کیک و شیرینی خاص مناسب مهمانی

نمایش چکیده مطلبنمایش کامل مطلبمقدمه وقتی تصمیم به مهمانی گرفتن می کنی، اولین دغدغت این هست که چطور از مهمان […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *