بازی devil may cry 5

بازی devil may cry 5

نمایش چکیده مطلب

نمایش کامل مطلب

بازی devil may cry 5

DCM 5

کمپانی Capcom با منتشر کردن تریلر بازی DEVIL MAY CRY 5 اعلام کرد که این بازی ساخته شده و قرار است در بهار سال 2019 میلادی یعنی همون سال 98 به بازار بیاد. این قسمت جدید از بازی برای PS4 و PC و XBOX ساخته شده.

تاریخچه بازیهای DMC

اگه قبلا قسمت های قبل  Devil may cry را بازی کرده باشین حتما با شخصیت هایش آشنا هستین.

در آغاز بازی دانته(Dante) شخصیت اصلی بازی بود که نوعی قدرت شیطانی داشت اما از قدرتش برای مبارزه با شیاطین در دنیای خود استفاده کرد. Danteدارای مهارت شمشیر بازی و همچنین استفاده از تفنگ های مختلف دارد.

در قسمت سوم بازی با برادر دوقلوی خود به نام  Vergil مبارزه میکند.در طول بازی با دختری به نام Lady که یک تفنگ بزرگ به عنوان سلاح همراه خود داشته آشنا میشود.

در آخر مجبور به کشتن برادرش که فقط به دنبال قدرت بیشتر بود میشود.در سال 2010 این شرکت قسمت بعدی بازی جذاب را میسازد و در اختیار طرفداران میگذارد.

قسمت چهار dmc بسیار مورد توجه قرار گرفت چون کیفیت بالایی داشت و همچنین دارای شخصیت های جدیدی بود که توضیح میدم.

و حالا dmc 5 ادامه داستان 4 بوده که بسیار خواهان داشته است و همه منتظر این بازی هستند.

تاریخچه dmcDANTE

LADY

LADY

dmc 3

داستان قسمت 4 بازی DMC

اولین صحنه در این بازی شخصیت های جدید را نشان میدهد.پسری با موهای سفید به اسم NERO که شبیه به dante یا vergil و مهارت انها را دارد و بنظر میرسد یک دست خود را از دست داده یا شکسته.

NERO در یک کلیسایی به همراه دوست دوران بچگی اش کریه (KYRIE) زندگی میکرد و یکی از محافظین انجا بود.

nero

nero

NERO

داستان بازی dmc 4

kyrie

اولین سکانس بازی

 بعد مراسم خوانندگی KYRIE روحانی که مردم ازش اطاعت میکردن صحبت میکند اما ناگهان dante وارد سالن میشود و او را میکشد.همه مردم وحشت میکنند و سریع با ترس فرار میکنند. dante بعد از کشتن سربازان سراغ برادر بزرگتر KYRIE که فرمانده سربازان بود میرود…

در همون زمان نیرو تلاش میکند که KYRIE را از کلیسا خارج کند اما KYRIE برای نجات برادرش دست نیرو رو ول میکند و به طرفش میدود و به یکی از سربازان میخورد و دانته اروم میاد بالاسرش که KYRIE میترسد .

نیرو با دیدن این صحنه با عصبانیت به dante حمله میکند و باهاش مبارزه میکند و به KYRIE و برادرش میگوید از کلیسا خازج شوند تا با دانته مبارزه کند…اولین صحنه این قسمت از بازی بسیار دیدنی بود که دو شخصیت اصلی باهم مبارزه میکنند.

نیرو دراین مبارزه براتر شمشیر دانته به دستش قدرتشیطانیش فاش میشود .نیرو تصمیم میگیرد با این قدرتش موجودات شیطانی را از بین ببرد و از کریه و مردمش محافظت کند تا اینکه…

اگه به این داستان علاقمند شدید حتما DMC 4 را بازی کنید.در ضمن نیرو پسر ورجیل هستش.

داستان بازی dmc 4

nero and dante

Nero & Dante

بررسی تریلر بازی DMC 5

با دیدن تریلر بازی DEVIL MAY CRY 5 و شخصیت هایش میبینیم که nero دوباره برای جنگیدن با موجودات پلید و شیطانی اماده شده.لباس و مدل موهایش تغییر کرده و بزرگتر شده.

اما دست قدرتمندش را از دست داده ویک دست اهنی داره که به کمک دوستش شخصیت جدید این قسمت ساخته شده.

بنظر میرسه یکی از شخصیتا دست nero را قطع میکند. و kyrie رو صدا میکنه و بهش هشدار میده. بنظر میاد که kyrie در خطره اما هیچ تصویری ازش در تریلر نبود.

nero

nico

شخصیت سوم

و شخصیت دیگه این قسمت یعنی dante در اخر معلوم میشه که چهره اش فرق کرده و پیر شده…

در اخر که پوستر بازی رو نشان میده بجز nero و dante یک مردی که موهای مشکی داره و لباسش هم مشکیه و همچنین خالکوبی بر دستانش داره رو در کنار نیرو نشان میده اما ناشناسه.

بنظر شخصیت جدیدی میاد و خیلی از فن ها گفتن که پسر dante و lady هستش.

dmc 5

پسر دانته ؟

بازی devil may cry 5 توسط کمپانی capcom قسمت جدید بازی بسیار جذاب و پرطرفدار devil may cry را به زودی(بهار 98) عرضه می کند و تریلرش را منتشر کرد که بنظر میرسه شخصیت های اصلی قسمت قبلی که 4 بود یعنی nero و dante حضور دارند وباز هم دشمنان شیاطینی قصد نابودی دنیا رو دارند اما با وجود این قهرمانان که شکارچی شیطان devil hunter هستند احتمالا جای امیدی هست...