آموزش کاربردی html و css به زبان فارسی

آموزش کاربردی html و css به زبان فارسی

نمایش چکیده مطلب

نمایش کامل مطلب

دوره آموزشی کاربردی  html و CSS به زبان فارسی

در این دوره قصد داریم به شما دوستان عزیز و بزرگوار آموزش کامل و کاربردی html و css را برای شما فراهم کنیم . پس به آموزش و مدرس ما اعتماد کنید و از این دوره استفاده کنید.

مدرس دوره آوزشی html و CSS

شما در این دوره طراحی قالب وبسایت با یکی از مدرسان بسیار جوان ما ایلیا عباسی همراه خواهد بود و مطالب خوب و کاربردی را به شما خواهد آموخت برای آشنایی بیشتر با ایلیا عباسی کلیک کنید.

اچ تی ام ال  و سی اس اس

این ها دو زبان طراحی قالب وبسایت هستند که در اکثر مواقع به ما قدرت ایجاد یک قالب و آماده سازی یک وبسایت از نظر گرافیکی است.برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اچ تی ام ال  و سی اس اس چه چیزی هستنداچ تی ام ال  و سی اس اس چه چیزی هستند

برای چه باید html و CSS را یاد بگیریم

در پاسخ به اینکه چرا باید html و css را یابگیریم باید گفت هر وبسایت برای  اینکه کد نویسی شود باید یم قالب و یک پوسته داشته باشد و کاری که این دو زبان انجام می دهند همین است یعنی طراحی قالب وبسایت های مختلف پس برای اینکه بتوانیم یک وبسایت عالی طراحی کنیم باید از اچ ی ام ال و سی اس اس بهره بگیریم.

این دوره اولین دوره کامل و کارا برای ورود به بازار کار و یک وبدیزاینر شدن است ،  ما در این دوره قصد داریم شما را با دوزبان پراستفاده جهان به طور کامل و واضح آشنا گردانیم ، تمام حقوق این دوره برای وبسایت روشنا است و هر گونه کپی و … پیکرد اخلاقی دارد 🙂 .

اگر می خواهید از این دوره استفاده کنید و تمام مطالب گفته شده را فرابگیرید باید ابتدا سخت کوشی و تلاش کنید و در قدم دوم تمرین کنید و تمام مطالب گفته شده را دوباره و دوباره برای خود تکرار کنید.

موارد مورد استفاده دوره آوزشی html و CSS

برنامه های مختلفی برای این آموزش وجود دارد از ساده ترین برنامه مانند نوتپد ویندوز تا یکی از پیشرفته ترین برنامه های برنامه نویسی ویژوال استودیو . در این آموزش تلاش بر این است که از برنامه های مختلف استفاده شود تا کاربران با هر برنامه ای که راحت تر بودن بتوانند کار کرده و استفاده کنند.

    1. برنامه نوتپد ویندوز
    2. notepad ++
    3. phpstorm
    4. Visual Studio
    5. Adobe dream Viwer

 

 

این دوره اولین دوره کامل و کارا برای ورود به بازار کار و یک وبدیزاینر شدن است ،  ما در این دوره قصد داریم شما را با دوزبان پراستفاده جهان به طور کامل و واضح آشنا گردانیم ، تمام حقوق این دوره برای وبسایت روشنا است و هر گونه کپی و ... پیکرد قانونی دارد ، اگر می خواهید از این دوره استفاده کنید و تمام مطالب گفته شده را فرابگیرید باید ابتدا سخت کوشی و تلاش کنید و در قدم دوم تمرین کنید و تمام مطالب گفته شده را دوباره و دوباره برای خود تکرار کنید.